Door
Wiljo van Essen
op
23-11-2009
| 643 keer gelezen
| 0 reacties
Dit gaat over:
e-mail
,
e-mailloze vrijdag
,
gunnar michielssen
,
ray tomlinson
Bestaat dat dan? Ja het bestaat, nog niet zo lang, dit jaar "vieren" we de 2e e-mailloze vrijdag. Waarom vraag je je af: Dan is het ongeveer 38 jaar geleden dat programmeur Ray Tomlinson de eerste e-mail verzond. Gunnar Michielssen (42) wil mensen en bedrijven bewust laten omgaan met de het e-mailverkeer.
Het aantal verstuurde e-mails groeit nog steeds en dit staat efficiënt werken volgens Gunnar in de weg. Daarbij verdringt de hoeveelheid e-mails het persoonlijke contact.
Initiatiefnemer Gunnar Michielssen (42) wil mensen en bedrijven bewuster laten omgaan met elektronische post. Het aantal e-mails blijft schrikbarend groeien, wat efficiënt werken volgens hem helemaal niet ten goede komt en persoonlijk contact verdringt.
Het doel van de actie is zeker niet om het mailen af te schaffen, de actie wil mensen bewustmaken van de gevolgen van de hoeveelheid e-mails die wij met zijn allen produceren en versturen.
Ik probeer persoonlijk ook altijd stil te staan wat het makkelijkst is, snel een mail, een telefoontje, een sms, een tweet, een msn bericht, even skypen....daar zullen ook vast nog speciale dagen voor komen (of zijn).
Afgelopen jaar deden er ruim 10.000 mensen mee.
Bron: "Eén dag afkicken van e-mail" (opent in nieuw venster)
Afbeelding via Make The Walls Transparent